Ověřeno

Úvod > Informace pro rodiče > Informace pro rodiče nově nastupujících dětí:

Informace pro rodiče nově nastupujících dětí:

U dětí nově nastupujících doporučujeme počáteční pobyt maximálně 1 - 2 hodiny (v rámci tohoto času mohou být rodiče 1. den ve třídě  s dítětem  - individuální pohovory s učitelkami - od 2. dne jsou děti  ve třídě bez rodičů), poté po dohodě s učitelkou, která rodičům sdělí, jak samostatný pobyt dítěte v MŠ probíhal, budeme pobyt dítěte prodlužovat (obvykle jsou děti  od 3. do 7. dne v MŠ do oběda - vše je však individuální, dle dohody).
 Doba příchodu dítěte do MŠ je ideálně 1. den do 8,00 hod, poté dle dohody s učitelkou. Osvědčily se příchody do 8.30 hodin( vždy po předchozí dohodě s učitelkou ) ne déle.
Do 8.00 hod však potřebujeme kvůli stravování vědět, kdo do MŠ ten den přijde, kdo ne - stačí telefonicky
Seznamy, do které třídy bude dítě chodit, budou vyvěšeny v budově MŠ přímo proti vchodovým dveřím.
 Toto doporučení chápejte, prosím, jako naši snahu  o co nepohodovější nástup Vašeho dítěte do MŠ, který pro dítě přináší změny v jeho životě a je pro něj svým způsobem zatěžující .
 Děti do MŠ potřebují:
 - bačkory (nedoporučujeme pantofle!- ani tzv. crocsy - z bezpečnostních důvodů)
 -  náhradní oblečení ( spodní prádlo, tričko,ponožky nebo punčocháče pro případ polití  či   jiné "nehody")
 - oblečení do třídy  ( ve třídách je teplo i  v zimě, není nutno děti oblékat příliš  teple, aby se nepotily)
 - oblečení na ven    ( pláštěnku a oblečení na zahradu - jiné kraťasy nebo tepláky než ty, které mají do třídy a pokrývku hlavy
  - pyžamo
 - 6x karton papírových kapesníčků(děti mají ve třídě kapesníčky volně k dispozici  na jedno použití)
 - 2x vlhčené ubrousky na WC (nebo raději vlhčený toal.papír)

Platby:
- 450,- Kč á měsíc - částečná úhrada neinvestičních nákladů školy - viz vyhláška školy
- cca 750 ,- Kč á měsíc činí celodenní stravné
- příkazy k úhradě dostanete od třídních učitelek- platby se provádějí na účet školy